ul. Żeromskiego 19 lok. 206, 39-300 Mielec

Kacper Kulupa

Kancelaria Adwokacka adwokata Kacpra Kulupy jest nowo powstałą kancelarią prawniczą działającą na terenie województwa podkarpackiego, szczególnie na terenie Mielca i Rzeszowa. Doświadczenie, wiedza i praktyczne umiejętności zdobyte w czasie studiów prawniczych i aplikacji adwokackiej sprawiają, że jestem adwokatem w pełni godnym zaufania. W ramach prowadzonej Kancelarii oferuję kompleksową pomoc prawną zarówno osobom fizycznym, jak i prawnym. Zakres świadczonych przeze mnie usług jest niezwykle szeroki i obejmuje zarówno sprawy z zakresu prawa pracy, gospodarczego, administracyjnego, cywilnego, jak i karnego.

Stały kontakt z klientem i pełne zaangażowanie w każdą prowadzoną sprawę, wymiana doświadczeń i poglądów sprawiają, że chociaż w ostateczności zawsze ostatnie słowo należy do Sądu, to ze strony Kancelarii dołożone zostaną wszelkie starania, aby byli Państwo usatysfakcjonowani poziomem świadczonych usług.

Na koszty prowadzenia sprawy składają się koszty procesu (np. opłaty sądowe, opłaty skarbowe, wynagrodzenie biegłych i tłumaczy), regulowane odrębnymi przepisami oraz wynagrodzenie adwokata uzgodnione indywidualnie z każdym Klientem.

Za pierwszą, informacyjną wizytę i udzielenie wstępnej, ogólnikowej porady prawnej, Klient nie ponosi odpłatności. Na takim spotkaniu Klient jest informowany o przewidywanych kosztach ewentualnie przedsiębranych kroków prawnych. Serdecznie proszę aby na wizytę w Kancelarii zabierać ze sobą wszelkie zgromadzone dokumenty dotyczące sprawy, albowiem niezwykle często przekonanie Klienta o problemie prawnym wynika po prostu z błędnej interpretacji dokumentów.

W przypadku zapytań prawnych kierowanych drogą mailową lub przez formularz kontaktowy, ceny za udzielenie porady prawnej , uzgodnione zostaną wcześniej z Klientem.

Kancelaria co do zasady nie udziela porad prawnych drogą telefoniczną, za wyjątkiem stale współpracujących z Kancelarią Klientów.

Kancelaria świadczy pomoc prawną „dla dobra publicznego” ( nieodpłatne porady prawne ), szczególnie dla osób najuboższych i pozostających w ciężkiej sytuacji życiowej, jednak w przypadku wyrażenia woli uzyskania takiej pomocy, bardzo proszę o wcześniejszy kontakt, celem umówienia się na spotkanie.

Wszystkich zainteresowanych współpracą zapraszam do kontaktu za pośrednictwem formularza zamieszczonego na stronie internetowej, poprzez pocztę elektroniczną, telefonicznie, przede wszystkim zaś osobiście w siedzibie Kancelarii, w Mielcu przy ul. Żeromskiego 19/206.

Zapraszam Państwa do odwiedzania zakładki „Blog”, w której systematycznie, wraz z adwokatem Markiem Kotarbą dodawał będę kolejne wpisy, które, mam nadzieję, pomogą Państwu w rozwiązaniu problemów prawnych i pogłębią Państwa wiedzę i świadomość prawną.

Stale współpracuję z adwokatem Markiem Kotarbą oraz aplikantką adwokacką Joanną Rusin, co zapewnia pełną mobilność w wykonywaniu usług, jak również znacznie przyspiesza prowadzenie spraw.